Červen 2017

Koloběh lásky

20. června 2017 v 8:08 | Rajda Obecná |  Hry
Jak to začíná a kam to spěje?
Stejně tak jako se opakuje historie celého lidstva i my jako jedinci žijeme v cyklech a kruzích. A i když se snažíme jít cestou svou, vyvarovat se z chyb minulých, je nesnadné vymanit se z našich "kruhů". Scénář psaný samotným životem vždy není identický, zásadní kroky jsou podobné.
Níže naleznete inovativní a pokrokovou pomůcku, která vám usnadní orientaci ve vašich vztazích, pomůže vám zjistit v jaké fázi cyklu se nacházíte a která vás čeká. Je jen na vás, kde začnete, zda nějaký krok vynecháte nebo se zastavíte (případně vrátíte), princip je jednoduchý a počet cyklů je neomezený.
Koloběh1

Resistent a jeho talent od přirození

14. června 2017 v 8:08 | Rajda Obecná |  Seznamkové seznámení
Léto, lásky čas, všem se zapalují lýtka a nikdo nechce být sám. Je čas trávit čas s vysněným princem, najít ho však dá zabrat. Proto člověk, který touží nalézt toho pravého musí vyjít do ulic a pomoci té náhodě, jít své lásce vstříc. Dnešní příběh je o tom, jak jsem sice náhodě pomoct chěla, ale náhoda pravděpodobně pomáhala někomu jinému, někde jinde.
RRVIT1
"Ahoj jsem Lukáš, v Praze nebydlím, ale protože jsem dost klevr firma mě tu má jako saport, chápeš jako resistenta. Jsem ký ekount menedžr v jedné bysnys firmě a počítám, že do dvou let budu menedžr senior. Mám tu výhodu, že jsem komunikační a fluently spíkuju anglicky, dojč teda trochu ne úplně langzam, ale normálka mi všichni frštéhujou, chápeš."

První slova pohledného muže.
Zamyslela jsem se, polkla jsem, napila se bílého suchého, polkla znova. A už jsem věděla, že tento nadaný obchoďák nebude tím pravým.
"Ano zajímavé, odvětila jsem, to tě obdivuji, mě nikdy jazyky nešly."
"Mě šlo vlastně vždycky všechno, jsem talent od přirození."
Pousmála jsem se, pokud to měla být poznámka na jeho kvality, pak je chlapec rychlý.
SeS
"Chodil jsem s jednou miss, pak jsem měl samý modelky, prostě ženský se o mě rvou, ale já se nechci zatím vázat, jsem na to dost mladej, chci cestovat a užívat si života v tajmovém horizontu to vidím tak minimálně do 40 pak se usadím a pořídím vlastní bydlení (mezonet nebo loft) a nějaký děcka, chápeš."
Nechápu...napila jsem se znovu, sklenka byla naštěstí opět plná, a hluboce jsem se zamyslela, proč tu ten chlapec sedí, proč měl v popisu hledám vážý vztah a proč mi to tu všechno vykládá. Je to divné a hned z několika důvodů, pokud se snaží zapůsobit tím, co všechno umí, dělá to špatně, pokud se ve mě snaží vzbudit pocit jeho nedostupnosti, poukazováním na množství kvalitních žen, které měl (chtěl mít?), dělá to špatně. Pokud si myslí, že si snad budu myslet, že jeho touha nevázat se je pro mě signálem, že si ho chci přivázat, myslí i to špatně. Můj mozek pravý důvod toho všeho nenalezl, asi ani nechtěl, udělal jednoduchý závěr, dopiji víno, které samozřejmě on zaplatí, když je ten manažerský talent od přirození.