Místa, kde se dá

29. února 2016 v 8:08 | Rajda obecná

Nikdy jsem nebyla přílišným experimentátorem, jsem dosti stydlivá holka, takže sex v kabince nákupního centra či v letadle mi nic neříká. Ano, zažila jsem klasický sex v autě, felaci muže při jízdě, sex v přírodě i v parku. Sex na hradbách historické zříceniny i sex v moři. Zajímavá zkušenost, ale nic co bych vyhledávala a nutně musela mít ke své spokojenosti.
Rozeberme si tedy tato místa postupně, srovnejme výhody a nevýhody:
1. Klasický sex v autě
Pokud bych nezažila sex v autě, byla bych břídil. Zde se musíme zaměřit hlavně na velikost vozu. Tedy pokud máte 3 dveřové auto, lze sex provozovat, avšak s velmi nízkým komfortem. Lepší pro tento účel jsou auta velká a prostorná. Toto místo je pak většinou i pro mě, jako dívčinu stydlivou snesitelný, připadám si téměř jako doma.
2. Felace za jízdy se dá provádět pouze, pokud nejste řidičem - to je logické. Protože dle zákona o provozu na pozemních komunikacích 361/2000 sb. se musíte věnovat plně řízení. Felace je zajímavým zpestřením, ale nedoporučuji provádět ve městech a všude tam, kde je rušnější provoz. Například dálnice je k tomu ideální. Řidič, tedy poskytovatel pyje, musí být předem srozuměn s tím, že nesmí ve vlastním zájmu prudce brzdit. Pokud by došlo k dopravní nehodě, pravděpodobný popis by byl: 2 oběti, on vykrvácel, ona se udusila.
3. Sex v přírodě, je poměrně široký pojem, proto rozčlením do dalších podkategorií:
Sem můžeme zahrnout například sex při houbaření, zde pokud nejste voajér, je nutno si uvědomit, že pokud sex provozujete při houbařské sezóně, je les plný lidí.
Sex na posedu - doporučuji, posed je vyvýšené místo a máte tedy vyšší pravděpodobnost, že uvidíte nevhodně přicházejícího diváka dříve než on vás.
Sex na loukách a polích, zde si dávejte pozor zejména na podklad, tedy sex v mraveništi, nemusí být uspokojující.
Sex na skalách a jiných vyvýšeninách. Provozujete-li páření na těchto místech, dbejte na bezpecnost, nedoporucuji lidem se závratí. Vyhodou je, že potkáte malé množství lidí. Nicméně, pokud jste na exponovanem místě, můžete se stát atrakcí pro turisty pěší, ale i třeba vyhlídkové lety.
4. Sex na veřejných prostranstvích
Sex, na lavičce v parku altáncích a jiných odlehlých místech, i zde si dávejte pozor zejména na pejskaře, kteří nerespektují žádnou hodinu. Nicméně doporučuji hodiny večerní, za tmy.
5. Sex během sportovních aktivit.
I zde si člověk musí dávat pozor na nechtěné přihlížející, tedy pokud chcete souložit v kabince na vleku, měla by být prázdná. Někdy se zamyslete i nad tím, zda prostor není monitorován kamerami.
6. Sex v sauně, je vyčerpávající, ale ne nemožný, zapotíte se 2x více než při provozování obou aktů zvlášť.
7. Sex na pláži je dobrý, klasická romantika při západu slunce. Nicméně zde je nutno dávat si velky pozor na písek - drhne.
Při sexu v moři je nutno byt též obezřetný, abychom nezvířili písek. Dále si dejte pozor na různou havěť okolo vás, nejhorší jsou asi medůzy.

Závěrem bych chtěla říct, že sex je dobrý a je ho třeba, ale v tomto ohledu jsem nudná, stačí mi postel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Radka Radka | 29. února 2016 v 9:27 | Reagovat

...A co klub 10.000 ;-)

2 denik-male-rajdy denik-male-rajdy | 29. února 2016 v 9:35 | Reagovat

Letadlo? Jsem konzerva :-)[1]:

3 Fucking legend Fucking legend | 29. února 2016 v 11:07 | Reagovat

Z vlastní zkušenosti musím říct, že se 10k klub dost přeceňuje... přecejenom ty záchodky nejsou úplně moc velké a to ani mimo ekonomickou třídu ;-).

4 denik-male-rajdy denik-male-rajdy | 29. února 2016 v 11:38 | Reagovat

Je super, že mi nic neuteklo... budu se s klidným srdcem soustředit na jiná mista ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama