Únor 2016

Místa, kde se dá

29. února 2016 v 8:08 | Rajda obecná

Nikdy jsem nebyla přílišným experimentátorem, jsem dosti stydlivá holka, takže sex v kabince nákupního centra či v letadle mi nic neříká. Ano, zažila jsem klasický sex v autě, felaci muže při jízdě, sex v přírodě i v parku. Sex na hradbách historické zříceniny i sex v moři. Zajímavá zkušenost, ale nic co bych vyhledávala a nutně musela mít ke své spokojenosti.
Rozeberme si tedy tato místa postupně, srovnejme výhody a nevýhody:
1. Klasický sex v autě
Pokud bych nezažila sex v autě, byla bych břídil. Zde se musíme zaměřit hlavně na velikost vozu. Tedy pokud máte 3 dveřové auto, lze sex provozovat, avšak s velmi nízkým komfortem. Lepší pro tento účel jsou auta velká a prostorná. Toto místo je pak většinou i pro mě, jako dívčinu stydlivou snesitelný, připadám si téměř jako doma.
2. Felace za jízdy se dá provádět pouze, pokud nejste řidičem - to je logické. Protože dle zákona o provozu na pozemních komunikacích 361/2000 sb. se musíte věnovat plně řízení. Felace je zajímavým zpestřením, ale nedoporučuji provádět ve městech a všude tam, kde je rušnější provoz. Například dálnice je k tomu ideální. Řidič, tedy poskytovatel pyje, musí být předem srozuměn s tím, že nesmí ve vlastním zájmu prudce brzdit. Pokud by došlo k dopravní nehodě, pravděpodobný popis by byl: 2 oběti, on vykrvácel, ona se udusila.
3. Sex v přírodě, je poměrně široký pojem, proto rozčlením do dalších podkategorií:
Sem můžeme zahrnout například sex při houbaření, zde pokud nejste voajér, je nutno si uvědomit, že pokud sex provozujete při houbařské sezóně, je les plný lidí.
Sex na posedu - doporučuji, posed je vyvýšené místo a máte tedy vyšší pravděpodobnost, že uvidíte nevhodně přicházejícího diváka dříve než on vás.
Sex na loukách a polích, zde si dávejte pozor zejména na podklad, tedy sex v mraveništi, nemusí být uspokojující.
Sex na skalách a jiných vyvýšeninách. Provozujete-li páření na těchto místech, dbejte na bezpecnost, nedoporucuji lidem se závratí. Vyhodou je, že potkáte malé množství lidí. Nicméně, pokud jste na exponovanem místě, můžete se stát atrakcí pro turisty pěší, ale i třeba vyhlídkové lety.
4. Sex na veřejných prostranstvích
Sex, na lavičce v parku altáncích a jiných odlehlých místech, i zde si dávejte pozor zejména na pejskaře, kteří nerespektují žádnou hodinu. Nicméně doporučuji hodiny večerní, za tmy.
5. Sex během sportovních aktivit.
I zde si člověk musí dávat pozor na nechtěné přihlížející, tedy pokud chcete souložit v kabince na vleku, měla by být prázdná. Někdy se zamyslete i nad tím, zda prostor není monitorován kamerami.
6. Sex v sauně, je vyčerpávající, ale ne nemožný, zapotíte se 2x více než při provozování obou aktů zvlášť.
7. Sex na pláži je dobrý, klasická romantika při západu slunce. Nicméně zde je nutno dávat si velky pozor na písek - drhne.
Při sexu v moři je nutno byt též obezřetný, abychom nezvířili písek. Dále si dejte pozor na různou havěť okolo vás, nejhorší jsou asi medůzy.

Závěrem bych chtěla říct, že sex je dobrý a je ho třeba, ale v tomto ohledu jsem nudná, stačí mi postel.

Pan Sádrař

22. února 2016 v 8:01 | Rajda obecná
Lidské uchylky


Musím říct, že si o sobě myslím, že jsem normální. Často o sobě slýchám, že jsem blázen. Ano, v určitém směru vyšinutá jsem. Nicméně pouze do určité míry, ve svém mozečku nemám nic, co by bylo patogenního a nebezpečného.
Je s podivem, že mě nikdy nelákaly ženy. Nikdy mě nevzrušovala představa více mužů. Nikdy jsem nechtěla souložit s "černým hřebcem". Jak tvrdím, jsem striktně monogamní a heterosexuální. Jsem tak normální až je to nenormální.
Za svou "vztahovou" kariéru jsem se nesetkala s mužem, který by nějakou výraznou úchylkou trpěl. Ano, mnozí měli rádi "hanbaté" oblečky a vybrané praktiky, ale nikdy to nebylo nic, nad čím bych se pozastavila.
Nicméně moje kamarádka Pavlínka s jedním úchylem dost dlouhou dobu chodila. Teď už se tomu směje, ale myslím, že žít s takovým člověkem muselo být utrpení. Tento člověk miloval sádry. Vzrušovala ho představa sádry. Bez sádry si sex pořádně neužil. Když mi Pavlínka tuto historku vyprávěla, nechápala jsem. Co je proboha vzrušujícího na sádře (hemihydrátu síranu vápenatého)? Těchto sádrařů je prý velké procento, dokonce mají i svou komunitu, kde si sdělují - kdy, kde, kdo měl sádru. Sádrař z počátku, svou úchylku tajil a Pavlínka byla zamilovaná. Po pár měsících se však hoch Pavlínce svěřil, se svým palčivým problémem a stále zamilovanou Pavlínku přesvědčil, aby si nechala udělat sádru. Ó, my ženy, když muže máme rády, jsme schopny udělat cokoli. Postupem času a s větším nadhledem, pak pouze kroutíme hlavou. Sádrař vytáhl své sádrařské vybavení a spolu se svým stejně úchylným kamarádem milé Pavlínce zasádroval celou nohu. Ochotná Pavlínka, v parních letních měsících strávila spolu se svým sádrařem celou svou dovolenou s nohou v gypsu. Sádrař byl nadšen, nadržený a šťastný, sexu schopný. Pavlínce ještě nalakoval nehty narudo a sexuální orgie mohly začít.
I v případě Pavlínky platilo pořekadlo - podej čertu prst a on ti veme celou ruku. Toto zvláštní individuum, pak Pavlínku stále častěji nutilo k sádrování. Sex byl bez sádry téměř nemožný. A Pavlínka začala střízlivět. Co když mu přestane stačit fiktivní sádra, co když ji jednoho dne zlomí ruku, nohu, či něco jiného? Jak má Pavlínka stále vysvětlovat a obhajovat své zlomeniny před okolím? Sádrař poznal, že Pavlínka nehodlá už postupovat jeho trýznivé mučení. Našel si mladou ke všemu svolnou milenku. Milenka, holka mladá a neznalá, nadšená z muže staršího, nechala se balit týden co týden do nového sádrového modelu. Sádrař se Pavlínce přiznal sám a bez mučení, odůvodněním bylo, že Pavlínka není ochotná své lásce vyhovět. Co na to říct. Jejich vztah pokračoval, ještě po nějaký čas, Pavlínka je zastáncem "vyhnívání". Pavlínka, vědíc o mladém masu svého hocha, četla jejich vzájemnou komunikaci o tom, kde a jak se zase zasádrovali, jak se budou dívat na filmy plné sáder a jakou novou sádru si pořídí a náramně se bavila. S hochem se rozešla. Kde je mu konec se nikdy nezajímala. Pravděpodobně začal dělat v nemocnici na traumatologii, kde sádruje zlomeniny.

Rajda začíná

10. února 2016 v 20:24 | Rajda obecná
Každá kniha, každý blog má nějaký úvod a i důvod proč je psána. Mé vyprávění vzniklo vlastně jako taková forma terapie, pro mě samotnou, jak se vypovídat, ze svých pocitů, jak si obhájit křivdy, jenž jsem učinila já a také ty co byly učiněny mně. Samozřejmě ve vztazích......
Na tomto blogu, byly popisováni samečci, se kterými jsem se během svého života setkala, nebyly to příběhy zcela dehonestujici, avšak v některých případech trochu zlobné. A protože má psací terapie, splnila svůj účel, rozhodla jsem se postupně tyto články stáhnout a blog nasměrovat jiným směrem, trochu metamorfovat. https://denikrajdy.cz